Informujemy, iż Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A realizuje projekt w ramach poddziałania 1.3.2 Rozwój przedsiębiorczości – ZIT WrOF Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, mający na celu wparcie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MSP i podniesienie ich pozycji konkurencyjnej poprzez udzielenie wsparcia w postaci grantów na usługi doradcze.

Maksymalna kwota bonu to 60 000,00 zł.

Przewidywany termin drugiego naboru wniosków: maj 2018.

Jednocześnie zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 r., w godzinach od 10.00 do 13.00 we Wrocławiu (okolice starego miasta), na którym poruszone zostaną tematy dotyczące m.in. przedmiotu wsparcia w ramach projektu, celu projektu oraz podmiotów, które mogą się ubiegać o wsparcie, procedury przyznawania grantów, ich realizacja i rozliczenie oraz omówiona zostanie procedura wyłonienia wykonawców usług w ramach projektu.

W związku z tym, iż liczba miejsc jest ograniczona prosimy o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.warr.pl  oraz w załączniku maksymalnie  do dnia 22.04.2018 r.

Więcej informacji na stronie http://www.warr.pl/2005/index.php?mode=pnews&s=910

Dodano: 16 kwietnia, 2018