100 najbardziej wpływowych kobiet Dolnego Śląska

Miło nam poinformować, że w gronie kandydatek do tytułu „Najbardziej wpływowej kobiety Dolnego Śląska” znajduje się Wójt Gminy Długołęka – Iwona Agnieszka Łebek.   W tym gronie znalazły się również cztery Panie z naszej Gminy: Anna Chmielewska, Lilla Jaroń, Anna Wyszkoni i Patricia Popławska.

Laureatką zorganizowanego przez Gazetę Wrocławską plebiscytu „100 najbardziej wpływowych kobiet Dolnego Śląska” zostanie Pani, która uzyska największe poparcie społeczne.

Głosowanie jest proste. Aby oddać swój głos na p. Iwonę Agnieszkę Łebek należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści WKDS.80 (koszt wysłania sma-s to 2,46 z Vat). Swój głos można oddać również za pomocą profilu Facebook przez zapisanie się do grona fanów na profilu kandydatki w portalu internetowym gazetawroclawska.pl.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 8 marca 2012 r. – w Dzień Kobiet – na łamach Gazety Wrocławskiej oraz  na redakcyjnej stronie internetowej: www.gazetawroclawska.pl/kobieta. Warto dodać, że obecność w gronie kandydatek do tytułu „100 najbardziej wpływowych kobiet Dolnego Śląska” jest kolejnym, w tym roku, sukcesem Iwony Agnieszki Łebek, która została uznana za jednego z najlepszych wójtów w Polsce.

Dodano: 5 marca, 2012