Startuje druga edycja „Gminnych Talentów”!

W marcu ruszamy z drugą edycją "Gminnych Talentów 2015". Eliminacje odbędą się w sześciu szkołach na terenie gminy.

1) 10 marca – Szkoła podstawowa w Borowej,
2) 12 marca – Gimnazjum w Wilczycach,
3) 17 marca – Zespół licealno-gimnazjalny w Długołęce,
4) 20 marca – Zespół szkół w Brzeziej Łące,
5) 24 marca – Zespół szkół w Siedlcu,
6) 26 marca – Zespół szkół w Łozinie.

Wszystkie castingi odbędą się o godz. 16:30. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. W konkursie nie mogą wziąć udziału jedynie finaliści poprzedniej edycji. Spośród wszystkich uczestników jurorzy wybiorą dziesiątkę finalistów, którzy wystąpią na głównej scenie podczas XIV Dni Gminy Długołęka. O tym kto wygra zadecyduje publiczność oraz jurorzy.  Podczas finału komisja wybierze pięciu uczestników, którym przydzieli punkty zgodnie z poniższym schematem.

a) I miejsce – 100 punktów
b) II miejsce – 80 punktów
c) III miejsce – 60 punktów
d) IV miejsce – 50 punktów
e) V miejsce – 40 punktów

Punkty przydzielone przez jurorów będą zsumowane z głosami publiczności. Uczestnik, który otrzyma ich najwięcej zostanie "Gminnym Talentem 2015" i otrzyma czek w wysokości 1000 złotych.

Przykład: Jeżeli Uczestnik X otrzyma 120 głosów od publiczności, a komisja jurorska zakwalifikuje jego występ na trzecim miejscu, Uczestnik X będzie miał w sumie 180 punktów.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 71 323 02 43 lub mailowy: a.walczyk@gmina.dlugoleka.pl. Osobą do kontaktu jest Pan Adrian Walczyk.

1) Formularz zgłoszeniowy GRUPA
2) Formularz zgłoszeniowy OSOBA