Szanowni mieszkańcy, informujemy, iż od 1 stycznia 2015 r. podmiotem odpowiedzialnym za odbiór odpadów komunalnych z terenu Gmina Długołęka będzie WPO ALBA S.A.

Szanowni mieszkańcy, informujemy, iż od 1 stycznia 2015 r. podmiotem odpowiedzialnym za odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Długołęka będzie WPO ALBA S.A.
Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 071 323 02 71 lub na stronie internetowej – www.gmina.dlugoleka.pl (w zakładce Ustawa śmieciowa).

Dane teleadresowe podmiotu odbierającego odpady:
WPO ALBA S.A
ul. Szczecińska 5, 54-517 Wrocław
tel. 071 337 51 00
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na I półrocze 2015 r. dostępne są na stronie internetowej Gminy Długołęka http://dlugoleka.bip.net.pl/?c=456
Jednocześnie informujemy, że od 1 stycznia 2015 roku zostaje zwiększona częstotliwość odbioru odpadów segregowanych typu „tworzywa sztuczne”, odpady te będą odbierane, co 2 tygodnie.
Natomiast odpady ulegające biodegradacji będą odbierane z przed posesji od początku kwietnia aż do końca listopada włącznie.

Wszelkie nieprawidłowości dotyczące jakości usług oraz ewentualnych opóźnień w odbiorze odpadów należy zgłaszać telefonicznie 071 323 02 79
Dodano: 12 grudnia, 2014