XVIII Turniej Mieszkańców Gminy Długołęka w Piłce Siatkowej – Siedlec 2012

W dniu 9 czerwca na obiektach sportowych Zespołu Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu, spotkali się miłośnicy siatkówki na XVIII Turnieju Mieszkańców Gminy Długołęka. Patronat nad turniejem sprawuje Wójt Gminy Długołęka, który ufundował puchary, medale i nagrody rzeczowe.
 Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, które zostały rozlosowane na dwóch grupach, w których grano systemem każdy z każdym.

Grupa I

5. Brzezia Łąka
6. Śliwice II
7. Kamień

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy turnieju: Agnieszka Rupar z Mirkowa, Dominika Jarzyna z Bykowa, Aneta Gorzelak ze Śliwic, Anna Górska-Partyka z Dobroszowa, Nikola Gorzelak ze Śliwic II, Miłosz Haron z Bykowa, Grzegorz Sawa z Mirkowa, Krzysztof Mrożek ze Śliwic I, Mateusz Rędzia z Brzeziej Łąki, Wojciech Kozak z Kamienia.

W imieniu Wójta Gminy Długołęka nagrody wręczała Sekretarz Gminy Pani Beata Łabaczuk.
Organizatorem ze strony Gminy był ZOEAJO w Długołęce oraz nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Siedlcu Agnieszka Billewicz i Jerzy Wojtasik

Marian Pyzałka
Specjalista ds. sportu