Złóż PIT w Urzędzie Gminy

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu informuje, iż w dniu 18 marca 2016 r. w godz. 9.00-12.00 w siedzibie Urzędu Gminy Długołęka, przy ul. Robotniczej 12, pracownicy urzędu skarbowego będą przyjmowali zeznania roczne od mieszkańców Gminy Długołęka kierowane do Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej formy składania rozliczeń skierowanej do mieszkańców Gminy, a szczególnie do:

• osób  niepełnosprawnych,
  • osób, które mają ograniczone możliwości przemieszczania się,
  • osób starszych.

Z przyczyn technicznych i prawnych nie przewiduje się w tym punkcie możliwości regulowania wpłat gotówkowych zadeklarowanych zobowiązań podatkowych.
Jednocześnie informujemy, że złożenia rozliczenia rocznego PIT można dokonać całodobowo:

• elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej: www.e-deklaracje.gov.pl,
  • osobiście w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu ( w godzinach pracy wskazanych na stronie www.wroclaw.apodatkowa.gov.pl)
  • wysłać za pośrednictwem placówki pocztowej.
Dodano: 18 marca, 2016