Trwa nabór uzupełniający do Gminnego Żłobka w Długołęce

W ramach Projektu stworzono 50 miejsc w Gminnym Żłobku w Długołęce. Miejsca te są przeznaczone dla dzieci, których Mamy z chwilą oddania dzieci do naszej placówki powrócą na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i/lub wychowaniem dziecka.

Warunki niezbędne do ubiegania się o przyjęcie do Żłobka w ramach Projektu:

  1. Osoby powracające na rynek pracy do swojego miejsca pracy, po przerwie związanej z urodzeniem i/lub wychowaniem dzieci, mające miejsce zamieszkania na terenie Gminy Długołęka;
  2. Osoby powracające na rynek pracy, po przerwie związanej z urodzeniem i/lub wychowaniem dzieci, mające miejsce zamieszkania na terenie Gminy Długołęka;
  3. Osoby podejmujące pracę po raz pierwszy, po urodzeniu i/lub wychowaniu dziecka, mające miejsce zamieszkania na terenie Gminy Długołęka.

W przypadku zainteresowania udziałem w Projekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie „Maluchy do żłobka- mama wraca do pracy” oraz wypełnienie niezbędnej dokumentacji rekrutacyjnej.

Regulamin oraz Deklaracja uczestnictwa w Projekcie wraz z załącznikami dostępne są  w zakładce Dokumentacja rekrutacyjna Projektu „Maluchy do żłobka – mama wraca do pracy”.

Zapraszamy do składania dokumentów osobiście w Urzędzie Gminy w Długołęce (pok. nr 103 lub pok. nr 8). Mamy, które po terminie I naboru złożyły i złożą Deklaracje uczestnictwa w projekcie wpisywane są wg kolejności zgłoszeń na listę rezerwową. Przyjęcie dziecka z listy rezerwowej możliwe będzie w chwili zwolnienia się miejsca w żłobku w ramach Projektu.

Dodano: piątek, 20 września 2013
Dodano: 20 września, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.