Gminne Talenty 2018 – edycja specjalna

Kolejna edycja Gminnych Talentów przed nami. Tym razem wyjątkowa, bo związana z jubileuszem obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Szukamy każdego rodzaju talentu, jaki jesteście w stanie nam zaprezentować. Nie musi być to tylko taniec, czy śpiew. Poszukujemy ludzi oryginalnych, twórczych i zarażających swoimi pasjami – bez względu na wiek. Casting odbędzie się już 6 kwietnia w budynku urzędu gminy Długołęka. Startujemy o godz. 16. Przyjdź, a będziesz miał szansę wystąpić na największej gminnej scenie podczas Dni Gminy Długołęka oraz wygrać czek na pokaźną sumę 1000 zł.

Jedyny warunek uczestnictwa to występ, który będzie nawiązywał do tegorocznego jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Gminne Talenty 2018

Regulamin konkursu Gminne Talenty 2018