Aktywność Kobiet 2012

5 kwietnia odbyła się finałowa gala drugiej edycji konkursu Aktywność Kobiet 2012. Wśród wyróżnionych osób znalazła się również Iwona Agnieszka Łebek, która odebrała dyplom za działanie zwiększające aktywność kobiet w gminie.

W tegorocznej edycji poza województwem dolnośląskim do plebiscytu włączyły się również kolejne: śląskie, opolskie oraz świętokrzyskie. Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości kobiet w biznesie i gospodarce społecznej. Panie były nominowane przez Ambasadorów Aktywności Kobiet do jednej z pięciu kategorii: aktywność kobiet w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w podmiotach gospodarki społecznej oraz w środowiskach lokalnych. Następnie jurorzy wybrali finalistów i laureatów konkursu. 

Laureatkami tegorocznej edycji zostały: Lidia Schneider (mikroprzedsiębiorstwa), Antonina Kopała – Wdowiak (małe przedsiębiorstwa), Ludmiła Jama Voigt (średnie przedsiębiorstwa), Jolanta Grabowska-Markowska (podmioty gospodarki społecznej), Maria Włodarczyk (środowiska lokalne).

Dodano: 10 kwietnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.