AKTYWNY DOLNY ŚLĄSK – BUDŻET SPORTOWO-TURYSTYCZNY

Wójt Gminy Długołęka informuje, iż Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego rozpoczął projekt pn. „Aktywny Dolny Śląsk – budżet sportowo-turystyczny”. Pierwszym etapem przedsięwzięcia są konsultacje, które potrwają do 16 marca br. Podczas ich trwania, wspólnie z przedstawicielami samorządów, organizacji pozarządowych oraz mieszkańcami Dolnego Śląska zostanie omówiona zaproponowana przez Urząd Marszałkowski formuła realizacji tak, aby finalny efekt był wspólnym dziełem nasz wszystkich. Regulamin projektu wraz z załącznikami można znaleźć na stronie dolnyslask.pl (zakładka sport/Aktywny Dolny Śląsk). Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod adresem mailowym: aktywny@dolnyslask.pl oraz pod numerem telefonu 071-770-41-03. Harmonogram w załączeniu:

Harmonogram

Dodano: 24 lutego, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.