Ankieta LGD Dobra Widawa

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa, przystąpiła do oceny własnej (ewaluacji) Lokalnej Strategii Rozwoju i LGD. Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat funkcjonowania stowarzyszenia, szczególnie w trakcie naborów. Z uwagi na to, że LGR to lokalne partnerstwo publiczno-prywatne w którego skład wchodzą przedstawiciele sektora społecznego, gospodarczego i publicznego oraz rybackiego chcielibyśmy poznać Państwa opinię dotyczącą funkcjonowania LGD jako partnerstwa. Wszelkie uwagi i opinie posłużą do przygotowania raportu z badania oceny własnej i usprawnienia pracy LGD.
 
W związku z tym, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety.
 

Ankieta internetowa skierowana do członków stowarzyszenia:
 

 

 
Ankieta internetowa skierowana do wszystkich mieszkańców, w tym beneficjentów z obszaru LGD Dobra Widawa oraz członków stowarzyszenia:
 

Dodano: 2 stycznia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.