Apel policjantów z komisariatu w Długołęce 

W związku z trwającą na terenie kraju epidemią SARS – CoV-2 oraz podjętymi działaniami, mającymi na celu zapobieżenie i zwalczanie zakażeń tym wirusem, mamy świadomość, że wprowadzone ograniczenia np. w przemieszczaniu się osób, poddaniu kwarantannie oraz pozostałe obostrzenia, nie pozostają bez znaczenia dla naszych mieszkańców.

 
W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz mając na uwadze obowiązki ciążące na Policji, zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej, służącej do potwierdzenia obowiązku przestrzegania nałożonej kwarantanny i izolacji. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na oficjalnym serwisie rządowym ➡️ www.gov.pl w zakładce Aplikacje mobilne – Aplikacja Kwarantanna Domowa. Dzwoniąc do komisariatu w Długołęce, pod nr 47 871 6520 lub pod nr alarmowy 112, otrzymacie Państwo niezbędną pomoc oraz dodatkowe informacje.
Dodano: 6 listopada, 2020

Komentarze

Komentowanie wyłączone.