Artur Andrus w Długołęce

Gminna Biblioteka Publiczna po raz kolejny wychodzi ze świetną inicjatywą. Po spotkaniach z Grzegorzem Miecugowem oraz Marcinem Mellerem czas stanąć oko w oko z Arturem Andrusem – znanym dziennikarzem oraz satyrykiem. 

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", Mistrz Mowy Polskiej… Takiej okazji do spotkania z pewnością nie można przegapić. 

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej urzędu gminy 25 kwietnia o godz. 17. Wstęp wolny!

Dodano: 9 kwietnia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.