Bal w Siedlcu

Tegoroczne bale seniora dobiegają powoli końca. Za nami szósty przystanek w Siedlcu, na którym padł rekord frekwencji – ponad stu gości bawiło się przy muzyce zespołu The Black.

Uroczystość otworzyły wójt gminy Iwona Agnieszka Łebek oraz dyrektor zespołu szkół w Siedlcu Maria Biegańska. Chwilę później na parkiecie pojawiły się pierwsze pary, a zabawa taneczna rozpoczęła się na dobre. Nawet przy stołach nie było czasu na odpoczynek. Goście podawali sobie z rąk do rąk mikrofon, śpiewając kolejne zwrotki znanych piosenek ludowych. Tradycyjnie odbyła się również loteria fantowa, podczas której pani wójt wręczała gościom gminne upominki. Uczestnicy balu również przygotowali prezent. Choć wyniki konkursu „Wójt Roku 2012” zostaną ogłoszone dopiero w najbliższy weekend, Iwona Agnieszka Łebek już wczoraj odebrała statuetkę najlepszego włodarza. Organizatorzy ponownie spisali się na medal – słowa największego uznania dla zespołu szkół oraz koła gospodyń wiejskich z Siedlca. Do zobaczenia za rok.

Przed nami ostatnie bale w Mirkowie i Borowej. Po ubiegłorocznym doświadczeniu również możemy być pewni, że czeka nas wspaniała zabawa.

Adrian Walczyk 

Dodano: 6 lutego, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.