Bale Seniora 2016

Wszystkich seniorów (wiek: 60+) zapraszamy w styczniu na bale organizowane z myślą o najstarszych mieszkańcach naszej gminy.

Bale Seniora odbędą się w szkołach w ośmiu miejscowościach: Mirkowie, Szczodrem (12 stycznia), Borowej, Łozinie (14 stycznia), Długołęce, Siedlcu (19 stycznia), Brzeziej Łące, Kiełczowie (21 stycznia).

Na bal w Mirkowie zapraszamy seniorów z Mirkowa; na bal w Szczodrem zapraszamy seniorów z Domaszczyna i Szczodrego; na bal w Borowej zapraszamy seniorów z Bielawy, Borowej, Bykowa, Dąbrowicy, Dobroszowa, Januszkowic, Rakowa i Stępina; na bal w Łozinie zapraszamy seniorów z Bierzyc, Budziwojowic, Jaksonowic, Kępy, Krakowian, Łosic, Łoziny, Michałowic, Skały, Węgrowa i Zaprężyna; na bal w Długołęce zapraszamy seniorów z Długołęki i Kamienia; na bal w Siedlcu zapraszamy seniorów z Bąkowa, Bukowiny, Godzieszowej, Pasikurowic, Pruszowic, Ramiszowa, Siedlca i Tokar; na bal w Brzeziej Łące zapraszamy seniorów z Brzeziej Łąki, Kątnej, Oleśniczki, Piecowic, Pietrzykowic i Śliwic; na bal w Kiełczowie zapraszamy seniorów z Kiełczowa, Kiełczówka i Wilczyc.

Zabawa jak zwykle odbędzie się w miłej atmosferze, przy muzyce na żywo, dobrym jedzeniu i konkursach. Wstęp jest bezpłatny, tak samo jak transport. Rozkład jazdy załączamy poniżej.

Szczodre-page-001Borowa-page-001Łozina-page-001DługołękaSiedlec-page-001Brzezia ŁąkaKiełczów

Dodano: 14 stycznia, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.