Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że w dniu 24.09.2012  o godz. 10.45 w gimnazjum w Łozinie przy współpracy Dyrekcji Zespołu Szkół  przeprowadzi szkolenie w  formie prelekcji,  a następnie konkurs  pn. „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”. Szkolenie oraz konkurs dotyczą zagrożeń występujących w środowisku wiejskim. Uczniowie zostaną zapoznani z wykazem prac, których nie powinni wykonywać pomagając rodzicom w gospodarstwie rolnym. Ponadto w dniu 29.09.2012 o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Siedlcu zorganizowane zostanie szkolenie oraz konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie przy pracy rolniczej dla członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z Godzieszowej i Siedlca. Podczas spotkania przedstawiciel Kasy zaprezentuje najczęstsze zagrożenia występujące podczas prac w rolnictwie oraz prace w gospodarstwie rolnym, których nie należy powierzać dzieciom.
Uczestniczki spotkania wezmą udział w konkursie z wiedzy o zagrożeniach występujących podczas pracy w gospodarstwie rolnym. Serdecznie zapraszamy członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Godzieszowej i Siedlca do udziału w konkursie.

Dodano: 19 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.