Bezpłatne konsultacje prawne już 17 lipca – umowy cywilnoprawne a umowa o pracę – aspekt prawny i po

Zapraszamy NGO’sy na bezpłatne konsultacje prawne – ,,Umowy cywilnoprawne a umowa o pracę – aspekt prawny i podatkowy w działalności NGO”,

Czas wakacji, czas weryfikacji. Wiec bądź na bieżąco z obowiązującym prawem.
Przyjdź i sprawdź czy umowa, którą zawarłeś lub zamierzasz zawrzeć jest prawidłowa.

17 lipca, spotkanie z prawnikiem pt.:
,,Umowy cywilnoprawne a umowa o pracę – aspekt prawy i podatkowy w działalności NGO”,
godzina 14.00-18.00.
Zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu miasta Wrocławia oraz z terenów powiatów: wrocławski, strzeliński, wołowski, milicki, oleśnicki, oławski, średzki, trzebnicki, wrocławski, górowski.
Prosimy o zgłaszanie udziału na adres: dominika.chylinska@rcwip.pl do poniedziałku 16 lipca do godziny 14.00. Prosimy o podanie w mailu: nazwy organizacji, którą Państwo reprezentują oraz numeru telefonu.
Spotkanie jest bezpłatne.
Prowadzący:  Anna Drozd i Marcin Zatorski.
Anna Drozd: Członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, doktorantka w Katedrze Postępowania Karnego na Wydziale Prawa UWr., specjalizuje się: prawo i postępowanie karne, postępowanie karnoskarbowe, prawo cywilne – zobowiązania, prawo rodzinne oraz prawo pracy.

Marcin Zatorski: Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu, doktorant w Zakładzie Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa UWr., specjalizuje się: prawo i postępowanie administracyjne, prawo cywilne, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo fundacji i stowarzyszeń, prawo pracy.
Miejsce spotkania: Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Wrocław, Pl. Solidarności 1/3/5, p. IV, sala 419.
Termin spotkania: 17 lipca, godz. 14.00- 18.00

 

Dodano: 11 lipca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.