Bezpłatne porady prawne w Starostwie Powiatowym

Skorzystaj z bezpłatnych porad prawnych w ramach współpracy z Uniwersytecką Poradnią Prawną.

W budynku Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ulicy Kościuszki 131, w ramach współpracy z Uniwersytecką Poradnią Prawną, można uzyskać bezpłatne porady prawne świadczone przez studentów prawa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Osoby pragnące skorzystać z pomocy prawnej zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach od 13:30 do 15:30 do biura Powiatowego Rzecznika Konsumentów, mieszczącego się w budynku starostwa powiatowego w pokoju nr 10. Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych porad prawnych proszone są o zabranie ze sobą kopii dokumentów związanych z nurtującym ich problemem

Dodano: 14 grudnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.