Bieg o Puchar Wójta

Paweł Rak wygrał w sobotę, 2 czerwca, Bieg o Puchar Wójta Gminy Długołęka. Zawodnicy mieli do pokonania 5 km. Wcześniej, na dystansie dostosowanym do wieku, swoich sił próbowali młodsi. Najmłodszy zawodnik miał 3 lata. Najstarszy urodził się w 1948 roku.

Ogółem w 18 kategoriach wystartowało ponad 150. zawodników. Ci najlepsi wrócili do domu z atrakcyjnymi nagrodami. Henryk
Benkowski, organizator biegu marzył tylko o pogodzie. Ta wprawdzie nie dopisała, ale dopisali mieszkańcy, którzy już od rana zapisywali się na listę startową.

Pikniki Lekkoatletyczne w Gminie Długołęka odbywają się już od 7 lat i cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

– Wielu mieszkańców naszej gminy osiedliło się w niej ze względu na ciekawe tereny rekreacyjne i jak widać korzystają z nich kiedy tylko mogą – mówi Iwona Agnieszka Łebek, wójt Gminy Długołęka. – Zwycięskim zawodnikom gratuluję kondycji.

Dodano: 5 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.