„Budowa drogi wojewódzkiej od drogi wojewódzkiej nr 455 do drogi krajowej nr 8”

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców Kiełczowa, Wilczyc oraz Kiełczówka dotyczącymi zmienionej lokalizacji trasy drogi wojewódzkiej nr 455, Urząd Gminy Długołęka uprzejmie informuje, iż inwestorem przedmiotowego zadania pn. "Budowa drogi wojewódzkiej od drogi wojewódzkiej nr 455 do drogi krajowej nr 8" jest:

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
ul. Krakowska 28
50-425 Wrocław
tel. 71-39-17-100

Jednostką projektową, wykonującą na zlecenie DSDiK dokumentację projektową inwestycji pn. "Budowa drogi wojewódzkiej od drogi wojewódzkiej nr 455 do drogi krajowej nr 8" jest:

Biprogeo – Projekt Sp. z o.o.
ul. Bukowskiego 2
52-418 Wrocław
tel. 71-337-46-12
Wszelkie pytania, uwagi oraz wątpliwości dotyczące przedmiotowej inwestycji prosimy kierować bądź bezpośrednio do wskazanych powyżej jednostek (wówczas prosimy o przekazywanie korespondencji do wiadomości Urzędu Gminy Długołęka), bądź za naszym pośrednictwem.

Szanowni Państwo
Informujemy, iż w dniu 13 marca br. tut. Urząd Gminy otrzymał informację z DSDiK o poniższej treści:

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi wojewódzkiej od drogi wojewódzkiej nr 455 do drogi krajowej nr 8” odcinek od drogi wojewódzkiej 455 do drogi powiatowej 1920D, Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu informuje, że na swojej stronie internetowej www.dsdik.wroc.pl w zakładce „aktualności” umieściła dokumenty do pobrania. Ze względu na wielkość plików taka forma prezentacji jest najbardziej możliwa. Materiały będą na bieżąco uzupełniane.
 

Dodano: 8 marca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.