Bycza impreza

Projekcje filmowe, gry i zabawy na konsoli xbox kinect, karaoke, a wkrótce internet wifi – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na młodzież korzystającą z zajęć Gminnego Ośrodka Kultury.
W ostatnich dniach ubiegłego roku GOK wzbogacił się o sprzęt, otwierający nowe możliwości w dostępie do kultury oraz zagospodarowaniu wolnego czasu. Świetlice wiejskie w Bykowie, Pasikurowicach, Bielawie i Śliwicach oraz siedziba GOK-u zostały wyposażone w projektory multimedialne, ekrany, laptopy oraz konsole xbox z sensorem ruchu kinect. Główna siedziba GOK oraz świetlica w Bykowie zyskały dodatkowo nagłośnienie konferencyjne oraz odtwarzacze blu-ray.
Dzięki zawartej umowie z firmą Motion Picture Licensing Company, reprezentującą kilkuset amerykańskich i europejskich producentów filmowych, we wszystkich obiektach GOK-u możliwe jest legalne wyświetlanie filmów światowych producentów, w tym największych wytwórni hollywoodzkich. To na pewno miła niespodzianka dla wszystkich kinomaniaków.
Z nowych możliwości będą mogli skorzystać m. in. uczestnicy „byczej” imprezy oraz dzieci i młodzież, dla których animatorzy przygotowali bogatą ofertę na ferie. Impreza będzie pierwszym dużym wydarzeniem po remoncie świetlicy w Bykowie i jednocześnie inauguracją ferii dla dzieci i młodzieży.

Paweł Kamiński – dyrektor GOK

 

Dodano: 22 stycznia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.