Czas imprez plenerowych

Sierpniowe weekendy zapowiadają się bardzo gorące. Nie chodzi tylko o wysoką temperaturę, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić, a o imprezy plenerowe, których w najbliższym czasie będzie pod dostatkiem. Pierwszy przystanek Pruszowice.

Sołectwo w Pruszowicach zaprasza wszystkich mieszkańców na festyn motocyklowy "Żaba na motorze". Wśród atrakcji nie zabraknie okazałych jednośladów, wspólnego grillowania, darmowych dmuchańców dla najmłodszych oraz obowiązkowej potrawy na festynach, czyli grochówki. Zabawa rozpocznie się jutro (10.08) o godz. 15.

Z Pruszowic mamy niedaleko do Siedlca, gdzie sołectwo również przygotowało wiele atrakcji. Na dzieci będą czekać wodne kule oraz słodkości, a na dorosłych zabawa taneczna z zespołem Tequila, która rozpocznie się o godz. 18.

Na kolejną zabawę nie trzeba będzie długo czekać. W najbliższą środę w Bielawie odbędzie się dyskoteka na świeżym powietrzu. Poza wspólnymi tańcami i pysznymi przekąskami, każdy będzie mógł wziąć udział w loterii fantowej. Skąd pomysł na organizację zabawy w środku tygodnia? Pamiętajcie, że czwartek jest dniem wolnym od pracy. Przy okazji… w czwartek również sołectwo zaplanowało atrakcje dla całych rodzin.

W przyszłym tygodniu koniecznie trzeba się wybrać do Dobroszowa oraz Bykowa, w których zainaugurujemy sezon dożynkowy, a za dwa tygodnie spotykamy się w Węgrowie na Dożynkach Gminnych. Więcej informacji
tutaj

Adrian Walczyk

Dodano: 9 sierpnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.