Cztery lata współpracy z Fossano

Dokładnie cztery lata temu podpisaliśmy partnerską umowę z włoską gminą Fossano. Pierwsze spotkania odbyły się rok wcześniej i to właśnie one dały początek wymianie i konfrontacji kulturowej pomiędzy społecznościami, oraz stworzyły chęć utworzenia wspólnego partnerstwa. 

Podpisanie umowy partnerskiej miało na celu zainicjowanie i utrzymywanie stałych kontaktów nie tylko pomiędzy urzędami, ale przede wszystkim pomiędzy mieszkańcami naszych gmin. Zapewnienie wzajemnego zrozumienia, owocnej współpracy, a także pomocy w stawianiu czoła problemom administracyjnym, gospodarczym, społecznym i kulturalnym – to główne cele, do których dążymy wspólnymi siłami. Z okazji czterech lat współpracy życzymy sobie kolejnych, równie owocnych, jak te minione. Tutti i migliori!

Dodano: 18 kwietnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.