Deklaracje do 15 marca!

Od 1 lipca 2013 r. wchodzi w życie nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi, którego głównym celem jest osiągnięcie wyższego poziomu recyklingu odpadów poprzez segregację i odpowiednie zagospodarowanie odpadów  komunalnych wytwarzanych na terenie Państwa posesji.

Przypominamy o konieczności wypełniania deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi z tytułu zamieszkania.  Aby uniknąć wszczynania procedur administracyjnych, tych którzy nie złożyli jeszcze deklaracji, prosimy o jak najszybsze wywiązanie się z tego obowiązku. Ostateczny termin składania dokumentów to 15 marca (piątek). Deklaracje dostępne są w urzędzie gminy jak również na stronie internetowej http://dlugoleka.bip.net.pl/. Jednocześnie przypominamy o konieczności wypowiedzenia  umów z firmami odbierającymi obecnie odpady komunalne z Państwa nieruchomości.  

Katarzyna Cisowska

Dodano: 15 marca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.