Długołęka – dobre miejsce do życia

Szanowni Państwo,

Długołęka z ponad 100 mln. budżetem na 2012 r., plasuje się w gronie najbogatszych gmin w Polsce. Ponad 40 proc. wydatków to inwestycje. Jesteśmy najbardziej inwestującą gminą w Powiecie Wrocławskim.

Z każdym miesiącem liczba mieszkańców gminy zwiększa się. Konieczna jest rozbudowa szkół, budowa nowych boisk, przedszkoli, dróg i kanalizacji. O tym, co obecnie robimy dla lepszego komfortu Państwa życia, będziemy od dziś informować w cyklu : „Długołęka dobre miejsce do życia”. Przez najbliższe dni będziemy Państwu prezentować realizowane inwestycje.

Iwona Agnieszka Łebek
wójt Gminy Długołęka

Budowa dróg w Brzeziej Łące przy ulicach Truskawkowej i Krętej

Inwestycja kosztować będzie blisko 1,3 mln. złotych.

Zakres prac obejmie:

Przebudowę ul. Truskawkowej i ul. Krętej oraz budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych, wykonanie terenów zielonych przy skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i ul. Lipowej, wraz z odwodnieniem i oświetleniem.

Data podpisania umowy: 23 marca 2012 r.

Termin realizacji: 31 lipca 2012 r. (prace w trakcie wykonywania).

Dodano: 26 lipca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.