Długołęka – dobre miejsce do życia – Brzezia Łąka

Z każdym miesiącem liczba mieszkańców gminy Długołęka wzrasta. Konieczna jest rozbudowa szkół, budowa nowych boisk, przedszkoli, dróg i kanalizacji. O tym, co obecnie robimy dla lepszego komfortu Państwa życia, informujemy w cyklu : „Długołęka dobre miejsce do życia”, dziś inwestycje w Brzeziej Łące.

Budowa dróg w Brzeziej Łące – ul. Truskawkowej i Krętej

Zakres:
Przebudowa ul. Truskawkowej i ul. Krętej oraz budowa miejsc postojowych dla samochodów osobowych i wykonanie terenów zielonych przy skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i ul. Lipowej, wraz z odwodnieniem i oświetleniem.

Stan faktyczny:
W dniu 23 marca 2012r. została podpisana umowa z Wykonawcą z terminem realizacji robót budowlanych do 31 lipca 2012r. Obecnie trwają prace odbiorowe.

Dodano: 21 sierpnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.