Długołęka gminą fair play

W sali kolumnowej urzędu wojewódzkiego odbyło się podsumowanie XI edycji konkursu „Gmina Fair Play” oraz „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Ewelina Kolinko – zastępca wójta gminy, odebrała z rąk dr Mieczysława Bąka, przewodniczącego komisji konkursowej, list gratulacyjny za „sprawne i mądre zarządzanie środkami publicznymi oraz tworzenie przyjaznego miejsca do pracy i życia”.

Główną ideą konkursu „Gmina Fair Play” jest wskazanie polskim i zagranicznym firmom gmin, w których mogą inwestować bez obaw.
– Chcemy również zainicjować, a następnie wzmocnić kontakty pomiędzy gminami i firmami, które będąc potencjalnymi inwestorami, są zainteresowane najlepszymi lokalizacjami terenów pod inwestycje oraz współpracą z wiarygodnym, otwartym partnerem, jakim powinien być samorząd lokalny – mówią o idei konkursu organizatorzy.

7 grudnia 2012 roku Iwona Agnieszka Łebek na uroczystej gali w Warszawie odebrała zaszczytną Złotą Statuetkę. Mogą ją otrzymać samorządy, które w pięciu kolejnych edycjach otrzymują tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play”.

Dolnośląscy Laureaci XI edycji konkursu „Gmina Fair Play" – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji:

Miasto i Gmina Stronie Śląskie 
Gmina Świebodzice 
Gmina Siechnice 
Gmina Międzylesie 
Gmina Grębocice 
Gmina Kobierzyce 
Gmina Długołęka 
Gmina Nowa Ruda 
Gmina Gromadka 
Gmina Miękinia 
Gmina Oleśnica 
Gmina Wisznia Mała 

Adrian Walczyk

Dodano: 15 kwietnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.