Długołęka szuka talentów

 
Śpiewasz? Tańczysz? Grasz na instrumencie? A może jesteś człowiekiem z gumy? Przyjdź na casting i pokaż co potrafisz.Od połowy marca w pięciu szkołach na terenie gminy Długołęka będą prowadzone castingi do konkursu „Gminne Talenty 2014”. Dziesiątka najlepszych uczestników wystąpi 29 czerwca na scenie podczas XIII edycji Dni Gminy Długołęka w parku Szczodre.

Konkurs zostanie podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich uczestnicy będą musieli zaprezentować swoje umiejętności na castingach w szkołach. W drugim jurorzy wyłonią dziesięciu finalistów, po dwóch z każdej szkoły, którzy wystąpią na największej imprezie plenerowej w gminie – Dniach Gminy Długołęka. Przewodniczącym komisji oceniającej będzie pomysłodawca konkursu wójt gminy Iwona Agnieszka Łebek. – Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych osobowości wśród naszych mieszkańców. Bardzo się cieszę, że będę mogła poznać ich bliżej. Nie ukrywam, że liczę na obecność osób, które nas czymś zaskoczą – nie tylko śpiewem czy grą na gitarze, ale jakimiś nadzwyczajnymi umiejętnościami. Mam nadzieję, że w castingach wezmą udział również osoby starsze. Nie narzucaliśmy żadnych ograniczeń wiekowych – mówi wójt. Castingi do konkursu rozpoczną się 14 marca a zakończą się w połowie kwietna. Zwycięzca konkursu, poza nagrodą finansową, będzie mógł również liczyć na pomoc urzędu w promocji jego talentu poza gminą.

Terminy castingów:

Gimnazjum w Borowej  – 14 marca o g. 16:30
Zespół licealno-gimnazjalny w Długołęce – 21 marca o g. 16:30
Szkoła podstawowa w Kiełczowie – 28 marca o g. 16:30
Zespół szkół w Łozinie – 4 kwietnia o g. 16:30
Zespół szkół w Siedlcu  – 11 kwietnia o go.16:30

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Adrian Walczyk

Dodano: 13 lutego, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.