Długołęka w obiektywie – rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „40-lecie gminy Długołęka”

W czwartek (29 listopada) w holu głównym urzędu gminy odbył się finał konkursu fotograficznego z okazji 40-lecia gminy Długołęka z inicjatywy pani wójt Iwony Agnieszki Łebek. Było kameralnie, ale uroczyście, a finaliści odebrali zasłużone nagrody.
Cztery prace zdaniem jury były najlepsze, choć słowo najlepsze w tym przypadku chyba nie jest najwłaściwszym stwierdzeniem. Komisja konkursowa miała bowiem twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie fotografie okazały się wyjątkowe. Nagrodę główną, czyli Ipada 2 otrzymał pan Tadeusz Wilk za „Stawy o świcie”. Z kolei 3 Ipody Shuffle trafiły w ręce Agaty Korzeniowskiej, Adriana Wróbla i Janusza Króla. Wszyscy konkursowicze otrzymali od pani sekretarz – Agnieszki Strońskiej-Rembisz pamiątkowe gadżety gminy. Zdjęcia z można podziwiać do końca roku w holu urzędu gminy.


 

Dodano: 3 grudnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.