Dni Gminy Długołęka 2012

Wójt Gminy Długołęka – Iwona Agnieszka Łebek po raz 11 ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Długołęka, a także wszystkich amatorów radosnego letniego biesiadowania, na Dni Gminy Długołęka 2012. Impreza odbędzie się 24 czerwca, tradycyjnie już, w Parku, w miejscowości Szczodre.

Dni Gminy rozpoczną występy naszych lokalnych talentów z Gminnego Ośrodka Kultury. Kto wie może niebawem to one zawojują rynek kulturalny w naszym kraju! Na pewno usłyszymy m.in. znany już i lubiany zespół rockowy Temperatura.

Dni Gminy Długołęka w tym roku uświetnią również artyści znani z telewizyjnych show. Zobaczymy prawdziwie kubański, gorący duet LOS CUBANITOS, który, co bardzo nas cieszy, zagościł w naszej gminie na stałe. Los Cubanitos mieli już Państwo okazję podziwiać w programie „X Factor”.

Będzie można również oglądać magiczne iluzje w wykonaniu Marcina Muszyńskiego – finalisty pierwszej edycji programu Mam Talent, którego zdolności cała Polska doceniła sms-ami.

Tradycyjnie, z okazji Dni Gminy Długołęka odwiedzają nas gwiazdy – uwielbiane, szalenie popularne, znane z okładek kolorowych magazynów i telewizyjnych ekranów oraz programów radiowych. W tym roku swoim głosem i wdziękami oczaruje nas Justyna Steczkowska – jedna z najbardziej oryginalnych i utalentowanych wokalistek w naszym kraju. Jej występ rozpocznie się o godzinie 18:00. Należy spodziewać się tłumu fanów…

Radosny dzień zakończymy wspólną zabawą. Będą kubańskie rytmy, pokazy mistrzowskich par z gminy i, przede wszystkim, zespół The Black, który jest niezawodny we wprowadzeniu publiki w taneczny trans.

Świąteczny wieczór, o 22:45, zakończy widowiskowy pokaz pirotechniczny.

Oczywiście Dni Gminy to również moc atrakcji poza sceną główną, mecz piłkarski, stoiska prezentujące talenty naszych mieszkańców, pyszne grillowane jedzenie i zimne piwo oraz słodkości dla dzieciaków, a także przejażdżki na kucykach, dmuchane zamki i inne zabawy dla najmłodszych. Nie zabraknie również loterii z nagrodami.

Należy dodać, że Wójt Gminy Długołęka, jak co roku, wyróżni Osobowości Gminy Długołęka – ludzi, którzy wnoszą szczególny wkład w życie naszej społeczności. Kto zostanie w tym roku uhonorowany, to na razie tajemnica – mamy nadzieję, że odkryją ją Państwo razem z nami.

Zapraszamy więc w niedzielne popołudnie do Parku Szczodre.

Bądźcie tam razem z nami!

Dodano: 19 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.