Dni Gminy Długołęka coraz bliżej

Przed nami jedna z największych imprez powiatu wrocławskiego. 29 czerwca w parku Szczodre odbędzie się trzynasta edycja Dni Gminy Długołęka. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek. Na scenie zaprezentują się również utalentowani mieszkańcy. 

Czerwcowe Dni Gminy Długołęka od lat przyciągają mieszkańców licznymi atrakcjami. Na scenie w parku Szczodre wystąpiły już takie gwiazdy, jak: Blue Café, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra, Feel oraz Krzysztof Krawczyk. W tym roku organizatorzy chcą zapewnić mocne wrażenia każdej grupie wiekowej. Dla starszej publiczności zagrają ponadczasowi Skaldowie, a dla młodych wielka gwiazda polskiej muzyki reggae Kamil Bednarek. Dużo emocji budzi konkurs „Gminne Talenty 2014”.

Szansa na pokazanie siebie
Podczas imprezy dziesięciu finalistów powalczy o nagrodę finansową od wójta gminy. Emocje udzielają się wszystkim. – Zawsze wiedziałam, że mamy w gminie wielu utalentowanych ludzi. Przez takie konkursy chcemy ich promować i pokazywać przed szeroką widownią. Bardzo mocno wszystkim kibicuję – mówi wójt Iwona Agnieszka Łebek. Finaliści traktują konkurs jako dobrą okazję do sprzedania swoich umiejętności. – Gminne Talenty to dla nas wielka szansa na pokazanie siebie. Super, że gmina organizuje takie konkursy. Może ktoś nas zauważy i poprowadzi dalej – mówi Mateusz Kruszczyński, jeden z uczestników. Każdy finalista będzie miał do swojej dyspozycji 5 minut na scenie. W tym czasie musi się pokazać z jak najlepszej strony i przekonać publiczność, żeby ta oddawała głosy właśnie na niego. Sylwetki uczestników można zobaczyć na fanpage’u gminy Długołęka.

Świetna zabawa również poza sceną
Największą atrakcją tegorocznej imprezy będzie koncert Kamila Bednarka. Gwiazdor muzyki reggae pojawi się na scenie o godz. 20. Wcześnie zagrają ponadczasowi Skaldowie. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji poza sceną. Do dyspozycji gości będą liczne stoiska gastronomiczne oraz rękodzielnicze. Na najmłodszych będzie czekać kącik dla malucha oraz zabawy z animatorami. Miłośnikom mocny wrażeń z pewnością spodoba się ekstremalny pokaz jazdy na rowerze Jakub Króla (uczestnika programu Mam Talent). Na zakończenie imprezy odbędzie się zabawa taneczna zwieńczona pokazem sztucznych ogni z niespodzianką. 

Dni Gminy Długołęka odbędą się w parku Szczodre. Impreza startuje 29 czerwca o godz. 14.

Program imprezy:

14:00 – 14:15 Rozpoczęcie imprezy
14:15 – 14:45 Blok GOK
14:45 – 15:45 Finał konkursu „Gminne Talenty 2014”
16:00 – 17:15 Koncert zespołu „Skaldowie”
17:15 – 17:30 Wręczenie nagród „Turniej piłki plażowej”
17:30 – 18:00 Wręczenie nagród „Osobowość Gminy Długołęka”
18:00 – 19:30 Zabawa taneczna z zespołem In Love – część I
19:30 – 20:00 Ogłoszenie wyników „Gminne Talenty 2014”
20:00 – 21:00 Koncert Kamila Bednarka
21:30 – 24:00 Zabawa taneczna z zespołem In Love – część II
22:30 Pokaz pirotechniczny

Dodano: 17 czerwca, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.