Dni Gminy Długołęka

Zaczynamy wielkie odliczanie!. Do XIV edycji Dni Gminy Długołęka pozostał niecały miesiąc.

Jak co roku serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XIV już edycji Dni Gminy Długołęka. W tym roku proponujemy Państwu smakowitą ucztę muzyczną.

Na pierwszy ognień pójdą finaliści tegorocznej edycji Gminnych Talentów. To właśnie nasi goście w dniu imprezy zadecydują kto zdobędzie tytuł najlepszego z najlepszych. Na scenie głównej nie zabraknie również doświadczonych, znanych i lubianych gwiazd. O 16 na scenie pojawi się pierwsza dama muzyki rockowej Urszula. Następnie zespół Naaman postara się zabrać nas na słoneczną Jamajkę i zaczaruje nas dźwiękami reggae. A o 19 pojawi się – jak nie ON to kto? – Mrozu, którego ostatnie utwory podbiły serce słuchaczy w całej Polsce.

Oprócz tego szykujemy mnóstwo dodatkowych rozrywek: turniej siatkówki na piasku (wciąż czekamy na wasze zgłoszenia), atrakcje dla dzieci – wesołe miasteczko, zajęcia z animatorami, warsztaty naukowe. Starsi będa mogli w tym czasie poznać od podszewki zasady gry w futbol amerykański, zwiedzić niezliczone stoiska z rękodziełem i innymi ciekawostkami oraz biesiadować w miłej atmosferze. Na zakończenie wieczoru obowiązkowo zaprosimy Państwa do zabawy tanecznej z zespołem In Love, a 22 niebo rozbłyśnie tysiącem fajerwerków. 

Dodatkowym punktem imprezy będzie możliwość oddania krwi, dzięki współpracy z Regionalnym Centrym Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof dr hab.Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu. Przy okazji miłej zabawy, będzie można zrobić coś pożytecznego i ważnego!

Anna Chomicka
Dodano: 26 czerwca, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.