Dodatkowy nabór uczestników do projektu unijnego dla klas I-III.

W szkołach podstawowych gminy Długołęka trwa obecnie ponowna rekrutacja do projektu pn. „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w Gminie Długołęka”. Planowane zakończenie naboru uczestników: 22 lutego 2013 r.
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Rekrutację prowadzą koordynatorzy projektu w poszczególnych szkołach podstawowych objętych dodatkowym wsparciem, tj. w SP w Kiełczowie, w Mirkowie, w Siedlcu, w Brzeziej Łące, w Borowej, w Długołęce oraz w Węgrowie. Ważne: w zajęciach w okresie od lutego br. do końca czerwca br. mogą wziąć udział wyłącznie dzieci z klas I-III, które do tej pory nie uczestniczyły w projekcie.
Dokumenty rekrutacyjne do pobrania znajdują się na stronie: http://www.gmina.dlugoleka.pl/Informacja-Europejska/Wybrane-projekty/Projekt–Indywidualizacja-procesu-nauczania-i-wych.aspx oraz u szkolnego koordynatora projektu.

Dodano: 15 lutego, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.