Dolnośląska Gala Talentów

Patryk Słota, uczeń Szkoły Podstawowej w Borowej, został jednym z laureatów tegorocznej Gali Talentów. Dolnośląskie Kuratorium Oświaty doceniło Patryka za talent wokalny.

19 czerwca 2012 r. w Grębocicach koło Głogowa odbyła się kolejna edycja “Dolnośląskiej Gali Talentów”. W związku z ogłoszeniem roku szkolnego 2011/12 „Rokiem szkoły z pasją”, tegoroczna impreza była poświęcona zainteresowaniom uczniów. Podczas tej uroczystości mieli oni możliwość zaprezentowania swojej wiedzy na tematy, które pasjonują ich w szkole i poza nią. Uczestnicy Gali pochodzili ze szkół i placówek, które w roku ubiegłym uzyskały tytuły „Szkoły Odkrywców Talentów” i „Miejsc Odkrywania Talentów”, nadane przez Ministra Edukacji Narodowej, oraz ze szkół należących do Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia.

Dodano: 21 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.