Droga Siechnice-Łany otwarta

Od dziś kierowcy mogą korzystać z otwartego odcinka wschodniej obwodnicy Wrocławia, Siechnice – Łany. O godzinie 10:15 marszałek województwa dolnośląskiego Rafał Jurkowlaniec z pomocą marszałka Grzegorza Schetyny oraz wojewody dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy przenieśli barierkę blokującą wjazd na obwodnicę. Chwilę później przejechały nią pierwsze samochody.

– Bardzo się cieszę, że udało nam się oddać drogę w terminie. Chciałbym szczególnie podziękować Grzegorzowi Romanowi, który jest pomysłodawcą inwestycji oraz Grzegorzowi Schetynie, który od samego początku wspierał naszą inicjatywę – mówił marszałek Rafał Jurkowlaniec.

Po otwarciu drogi kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość zanim pokonali jej pierwsze kilometry. Oba pasy zostały zajęte przez fotoreporterów, dziennikarzy oraz zaproszonych gości, co zakorkowało przez chwilę krajową drogę 94.

My z niecierpliwością czekamy na dalsze odcinki, a przede wszystkim na finalny, kończący się w Długołęce

Dodano: 15 lutego, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.