Dzień Europy we Wrocławiu – 9 maja 2012 r. – zapraszamy!

Wydarzenie związane z obchodami Dnia Europy ma miejsce w Parku Staromiejskim i na Promenadzie (przy Wrocławskim Teatrze Lalek), które tego dnia zamieniły się w Miasteczko Europejskie. Organizatorami są Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego i Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej. Siedzibą obu instytucji jest Dom Europy, przy ul. Widok 10 we Wrocławiu. Warto przypomnieć, iż jest to drugi (po warszawskim) Punkt Informacyjny Parlamentu Europejskiego w Polsce! Biuro jest czynne codziennie od 9.00 do 17.00, a do jego zadań należy m.in. upowszechnianie wiedzy o działaniach Parlamentu Europejskiego oraz Unii Europejskiej, a także organizacja konferencji czy lekcji o UE.
 
 

Więcej informacji nt. obchodów Dnia Europy we Wrocławiu znajdziecie Państwo na stronie: http://www.europarl.pl/view/pl/Zaproszenia/2012/9maja_wroclaw.html

Dodano: 9 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.