Dzień sołtysa

W związku z Dniem Sołtysa, który miał miejsce 11 marca 2012 r., 16 – 17 marca br odbyło się spotkanie Sołtysów Gminy Długołęka w którym uczestniczyli także Radni Gminy Długołęka i kierownicy urzędu.

Podczas spotkania odbyła się konferencja, na której sołtysi mieli możliwość zapoznania się z bieżącymi sprawami urzędu m.in z przetargami, zmianą ustawy o odpadach oraz z podziałem środków na inicjatywy lokalne. Jednocześnie każdemu sołtysowi wręczono dyplom od Wójta Gminy Długołęka Iwony Agnieszki Łebek w którym Wójt złożył Sołtysom podziękowania za ciężką społeczną pracę. Gratulując dotychczasowych sukcesów Pani Wójt wyraziła nadzieję na dalsze wspólne działania, które wpłyną na dobro mieszkańców i rozwój Gminy Długołęka. Ponadto dla sołtysów zorganizowane zostały konkursy m.in. wiedzy o gminie i konkurs literacki w którym należało ułożyć wiersz na podany temat. Wszyscy sołtysi wykazali się niezwykłą pomysłowością i poczuciem humoru.

Wszystkim Sołtysom Gminy Długołęka życzymy dalszych sukcesów.

Dodano: 19 marca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.