Dzień Strażaka 2012

W sobotę 19 maja 2012 r. Wójt Gminy Długołęka –Iwona Agnieszka Łebek spotkała się ze strażakami z naszej gminy w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Strażaka. W spotkaniu uczestniczyli Prezes Zarządu OSP Gminy Długołęka Robert Klimek, Komendant Gminny OSP Jan Jarosz, Kapelan Gminny OSP Ks. Wacław Kuriata, a także Przewodniczący Rady Gminy Długołęka Mirosław Duda i Skarbnik Gminy Mieczysława Dziubdzińska.

Pani Wójt przekazała Strażakom podziękowania za cały ogrom pracy i poświęcenie włożone w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom całej naszej Gminy. Równocześnie życzyła im zdrowia, pomyślności i sukcesów w realizacji wszelkich planów.
Na spotkaniu szczególnie wyróżnieni zostali najbardziej zasłużeni strażacy z każdej gminnej jednostki OSP.

 

Dodano: 21 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.