Eliminacje do konkursu „Pomagajmy Sobie Wzajemnie”

W dniu 17.04.2012 r. w Zespole Szkół w Siedlcu odbyły się eliminacje do XIV Edycji Konkursu Sportowo-Edukacyjnego „Pomagajmy Sobie Wzajemnie”, w którym udział wzięło 60 uczniów z 10 szkół gminy Długołęka.

Po podsumowaniu punktacji zadań za dyscypliny sportowe i wiedzę ogólną, wyłoniono zwycięską drużynę, którą okazała się drużyna z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mirkowie. Rywalizacja sportowa była do końca zacięta. Wszystkie drużyny wykazały się bardzo dobrą spostrzegawczością i znajomością podstawowej wiedzy o bezpieczeństwie. Jeszcze większe emocje wzbudzały konkurencje sportowe z wykorzystaniem sprzętu policyjnego, wymagające zwinności, szybkości i sprawności fizycznej.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za udział w zawodach, a cel nadrzędny czyli popularyzacja zdrowego, sportowego i bezpiecznego stylu życia został osiągnięty. W przedsięwzięcie zaangażowani byli dzielnicowi: asp. Tomasz Murawiec, mł. asp. Piotr Studziński, sierż. sztab. Daniel Maciński wraz z kierownikiem asp. Marcinem Owczarkiem oraz sierż. sztab. Krzysztofem Cieślą.

Dodano: 23 kwietnia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.