„Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie” – konkurs fotograficzny!

Po raz czwarty pasjonaci fotografii z Dolnego Śląska mogą wziąć udział w konkursie „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie”. Zdjęcia można przesyłać do 30 września, a jest o co powalczyć. Pula nagród w konkursie wynosi 7 tys. zł. 

Zachęcamy wszystkich do nadsyłania do nas zdjęć dotyczących realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na Dolnym Śląsku, obrazujących zmiany w regionie dzięki inwestycjom dofinansowywanym z EFRROW. Mogą to być fotografie elementów architektury i krajobrazu, które powstały przy udziale środków unijnych, pokazujące zmiany lub nowe możliwości jednostek i całego społeczeństwa oraz prezentujące zmianę funkcji miejsc, podmiotów w wyniku dotowanych inwestycji.

Zdjęcia można przesyłać do 30 września 2013 r. Wówczas komisja konkursowa wyłoni najlepszych i przyzna nagrody. Organizatorem konkursu jest urząd marszałkowski.

WAŻNE DATY:

• do 1 lipca 2013 r.- należy zgłosić się do konkursu
• do 30 września 2013 r. należy nadesłać swoje fotografie
• grudzień 2013 r. – rozstrzygnięcie konkursu

Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnictwa
Oświadczenie

Dodano: 28 marca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.