Europa w Kiełczówku

Pomieszczenia socjalne wykończone w najwyższym standardzie, przestronna sala do ćwiczeń fitness, dwa zadaszone korty tenisowe, mini SPA, sauna i jacuzzi. W Centrum Rekreacyjnym MediSword w Kiełczówku stworzono komfortowe warunki do aktywnego wypoczynku.

Mogli się o tym przekonać mieszkańcy gminy Długołęka – i nie tylko – którzy 14 września odwiedzili to miejsce. Z inicjatywy sołtys Kiełczówka – pani Marzeny Dzięgały – zorganizowano dni otwarte nowoczesnego centrum rekreacyjnego, a wszystko po to, by uświadomić mieszkańców, jak dogodne mają warunki do uprawiania sportu – Zachęcamy szczególnie młodzież, by korzystała z tego obiektu. Chcemy nawiązać współpracę ze szkołami, proponując rabatowe ceny, by jak największa liczba wybierała sport. Udało się dzisiaj otworzyć centrum dla wszystkich chętnych, by mogli przyjść i na własne oczy zobaczyć, jak wspaniałym miejscem do rekreacji dysponujemy – nie kryła radości pani Marzena. Wtórował jej Jacek Łopatniuk prezes zarządu MediSword. – Jesteśmy dumni z tego projektu. Dysponujemy sporym zapleczem socjalnym i możemy gościć nawet sportowców przyjezdnych. Chcemy organizować szereg zajęć, m.in. z zakresu szermierki, czy tenisa ziemnego. Ale nie ograniczamy się do żadnych dyscyplin. U nas można uprawiać niemal każdą. Słów uznania dla organizatorów nie szczędzili zaproszenie goście, wśród których nie zabrakło przewodniczącego rady gminy Długołęka Mirosława Dudy, czy radnego Stanisława Azarewicza. Z zaproszenia skorzystali również mistrzowie Polski w szpadzie oraz reprezentanci OSP Długołęka, którzy w wolnych chwilach, zagłębiali najmłodszych adeptów sportu w tajniki swojej pracy. No i oczywiście zachwalali nowy obiekt, zgodnie twierdząc, że do Kiełczówka zawitała Europa i przed najbliższymi zawodami pożarniczo-sportowymi właśnie tutaj szlifować będą formę. Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak zaprosić wszystkich mieszkańców do częstego odwiedzania MediSword. Naprawdę warto!

Centrum Rekreacyjne MediSword – ul. Jesionowa 5, Kiełczówek. Odbywają się tu zajęcia z tenisa, badmintona, siatkówki, tenisa stołowego, ergowioseł, szermierki. Centrum posiada salę fitness, mini SPA, saunę i jacuzzi, 27 miejsc noclegowych w 10. Pokojach hotelowych z łazienkami. W całym obiekcie dostępny jest internet bezprzewodowy.

Dodano: 15 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.