Ferie z GOK-em pełne atrakcji

W Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce trwają przygotowania do ferii zimowych, które w tym roku trwać będą od 17 do 28 lutego. 
Przez całe ferie w GOK oraz świetlicach wiejskich w Bykowie, Bielawie, Pasikurowicach i Śliwicach trwać będą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wszyscy, którzy chcą odkryć w sobie lub rozwijać swoje talenty będą mogli brać udział w różnorodnych warsztatach artystycznych: ceramicznych, filmowych, graficznych czy animacji poklatkowej. 

Po raz pierwszy będą organizowane warsztaty pantomimy. Poprowadzi je Pan Andrzej Kozłowski – mieszkaniec gminy Długołęka, dyplomowany artysta pantomimy, reżyser, choreograf i aktor. W trakcie ferii odbędą się również dwie wycieczki do Wrocławia.20 lutego czeka na nas wyjazd do Humanitarium. Tydzień później do Muzeum Narodowego oraz Muzeum Współczesnego. Jak zwykle będą też bajkowe poranki filmowe i gry na xbox kinect oraz planszówki. Na zakończenie ferii zapraszamy na bal karnawałowy, który poprzedzą warsztaty projektowania i szycia strojów. Zajęcia w GOK oraz w świetlicach odbywać będą codziennie od 10.00 do 14.00 (oprócz 20 i 27 lutego, tj. dni wycieczek). Zapraszamy na nie dzieci od 6 roku życia. Udział w zajęciach i wycieczkach dla dzieci z terenu Gminy Długołęka jest bezpłatny. Z powodów organizacyjnych na część zajęć obowiązują zapisy – tel. 713153105, e-mail: kontakt@gokdlugoleka.pl.

Szczegółowy program zajęć znajduje się tutaj

Dodano: 10 lutego, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.