Finał „Wójta Roku 2012”

Zakończyła się finałowa gala "Wójta Roku 2012". Widzowie zadecydowali, że tytuł należy się wójtowi Ożarowic (woj. śląskie) Grzegorzowi Czapli. Iwona Agnieszka Łebek została wyróżniona w kategorii "EKO-Wójt", a statuetkę odebrał Przemysław Majchrzak – wójt gminy Wągrowiec (woj. wielkopolskie).

W konkursie na „Wójta roku 2012” w pierwszym etapie mieszkańcy gmin, organizacje i instytucje zgłaszali kandydatów do tytułu najlepszego polskiego wójta. Następnie z grona wszystkich zgłoszonych osób kapituła konkursu wybrała 10. finalistów. Ich sylwetki były prezentowane na antenie TVP1. Choć nie udało nam się wygrać, nie możemy czuć się przegranymi. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 60. wójtów, dlatego miejsce w pierwszej (finałowej!) dziesiątce to ogromny zaszczyt oraz świetna promocja naszej gminy. Organizatorzy zapowiedzieli, że jutro o godz. 8:00 zostanie wyemitowana transmisja z dizsiejszej gali, kolejna 15 lutego o godz. 12.35. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i zapraszamy przed telewizory. Zwycięzcom natomiast serdecznie gratulujemy.

Dodano: 9 lutego, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.