Firma z Długołęki na liście TOP 50

Firma Toyota Dobrygowski, mająca od 2013 r. swój salon w Długołęce, znalazła się na 47. miejscu listy TOP 50 największych grup dealerskich i dealerów samochodów w Polsce. Prezes zarządu firmy – Krzysztof Dobrygowski podkreśla, że debiut na liście TOP 50 nastąpił w rok od uruchomienia inwestycji w Długołęce. Nowy salon podbił serca Wrocławian i podniósł sprzedaż do tak wysokiego poziomu. To nie wszystkie wyróżnienia dla Toyoty Dobrygowski w tym roku. Spółka została doceniona przez Polską Izbę Motoryzacyjną za zajęcie drugiego miejsca pod względem wzrostu sprzedaży w porównaniu do roku 2013, który wyniósł aż +84,4%! Cieszymy się, że będąc na naszym rynku od niedawna, firma odnosi tak spektakularne sukcesy i tym samym przyczynia się do promocji gminy Długołęka na arenie krajowej.
Dodano: 1 kwietnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.