Gala rozdania stypendiów wójta gminy Długołęka

Gmina Długołęka okazuje się być zagłębiem młodych talentów i prymusów. W dniu dzisiejszym w szkole w Borowej odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów wójta gminy Długołęka. Uczniowie naszych szkół zostali nagrodzeni za wybitne osiągnięcia w nauce oraz w sporcie. Roczne stypendia otrzymały dzieci ze szkół podstawowych, które osiągnęły średnią ocen min. 5,5 oraz gimnazjaliści ze średnią min. 5,2. Oczywiście wszyscy musieli wykazać się również wzorowym zachowaniem. W sumie 46. uczniów z całej gminy dostąpiło tego zaszczytu i wyróżnienia. Dodatkowo wyróżniono jeszcze 4 osoby, za wybitne osiągnięcia tj. za otrzymanie tytułu laureata olimpiad tematycznych i za wyjątkowe wyniki sportowe. Dwójka z dzieci dostała podwójne stypendium. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tak dużą ilością stypendystów w naszej gminie, a wszystkim nagrodzonym uczniom życzymy kolejnych sukcesów naukowych i sportowych.
 

 

Dodano: 19 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.