„Gazeta Gminy Długołęka”

Oddajemy w wasze ręce nowy numer "Gazety Gminy Długołęka". Znajdziecie w nim m.in. odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie "ustawy śmieciowej", planowane oraz realizowane inwestycje, informacje o pozyskanych środkach oraz najświeższe wydarzenia z życia naszej gminy. Bardzo ważnym tematem jest zbliżający się termin otwarcia pierwszego publicznego żłobka w naszej gminie. We wrześniu do placówki trafią pierwsze maluchy. O planowanym otwarciu oraz przebiegu rekrutacji przeczytacie na stronie 5. Okres wakacyjny to również czas imprez plenerowych. Emocje po XII Dniach Gminy Długołęka jeszcze nie opadły, a przed nami kolejne duże święto – Dożynki Gminne. Zgodnie z Waszymi propozycjami w ankietach, zaprosiliśmy do Węgrowa zespół Boys, co wróży wspaniałą zabawę. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na to wyjątkowe święto, mając nadzieję, że uda nam się stworzyć równie wspaniałą, a może i jeszcze lepszą atmosferę, jak rok temu w Kątnej. Życzymy przyjemnej lektury.

"Gazeta Gminy Długołęka" – pobierz

Dodano: 30 lipca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.