Gazeta w nowej odsłonie

Jakie inwestycje są planowane na 2014 rok? Czy podatki ulegną zmianie? Co zrobić, by nie oddziedziczyć długów? Kim był gen. Strachwitz? Co w trawie błyszczy? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w nowym numerze "Gazety Gminy Długołęka". Wersja elektroniczna gotowa do pobrania.

Nowy rok, nowy numer, nowe działy – wszystko nowe. Cały czas pracujemy nad zmienionym layoutem  „Gazety Gminy Długołęka”, dlatego gorąco zachęcamy do współpracy wszystkich mieszkańców. Jeżeli masz ciekawy pomysł na artykuł, gotowy tekst lub dobre oko do zdjęć – dołącz do naszej redakcji. Zależy nam, żeby gazeta była  jak najlepsza oraz żeby informowała o najważniejszych zagadnieniach. Cały czas czekamy na wszelkie sugestie. Uwagi lub propozycje tekstów można przesyłać na adres mailowy: a.walczyk@gminia.dlugoleka.pl. Wspólnymi siłami zrobimy najlepszą gazetę samorządową w Polsce a tym samym wypromujemy naszą gminę.

O czym jeszcze w gazecie? Przekonaj się sam!

"Gazeta Gminy Długołęka" – pobierz

Adrian Walczyk

Dodano: 30 stycznia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.