Gdzie jest Twój punkt szczepień? 

Proces rejestracji powszechnych szczepień Polaków przeciwko COVID-19 rozpocznie się 15 stycznia.

Procedura będzie prosta i bezpieczna. W kolejnych etapach szczepieni będą:
▶ etap 1: pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie, nauczyciele;
▶ etap 2: osoby w wieku poniżej 60. roku życia z chorobami przewlekłymi, zwiększającymi ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19, albo w trakcie diagnostyki i leczenia wymagającego wielokrotnego lub ciągłego kontaktu z placówkami ochrony zdrowia, osoby bezpośrednio zapewniające funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne;
▶ etap 3: przedsiębiorcy i pracownicy sektorów zamkniętych na mocy rozporządzeń w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Realizowane będą także powszechne szczepienia pozostałej części dorosłej populacji.
Oto lista przychodni w naszej gminie, w których będzie można się zaszczepić:
1. NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego lek. med. Agata Sławin
ul. Wilczycka 14, Kiełczów, tel. 71 398 80 15
2. Novum Clinic Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne Kiełczów ul. Wrocławska 42, Kiełczów, tel. 71 723 49 86
3. SALUS Tomasz Grześkowiak
ul. Wrocławska 8, Siedlec, tel. 71 398 76 28
4. SALUS Tomasz Grześkowiak
ul. Milicka 16, Łozina, tel. 71 315 48 54
5. CITODENT RODZINNY Spółka jawna Furtak – Pobrotyn i s-ka
ul. Wrocławska 24, Długołęka, tel. 71 315 21 15
Dodano: 12 stycznia, 2021

Komentarze

Komentowanie wyłączone.