Gmina Długołęka laureatem konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”

    Miło nam poinformować Państwa, iż w dniu 11 stycznia 2012 r. podczas seminarium "Innowacje bliżej nas", które odbyło się we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, ogłoszono wyniki Konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" – Edycja Regionalna 2011. Gmina Długołęka została Laureatem powyższego konkursu w kategorii "Innowacyjna gmina" – podkategoria "Gmina wiejska" i otrzymała tytuł "Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju – 2011".
    Warto nadmienić, iż jest to nasz trzeci tytuł  Lidera w tym prestiżowym Konkursie (pierwsze dwa otrzymaliśmy w 2008 i 2009 roku). Powyższe wyróżnienia  naszej Gminy na tle całego województwa dolnośląskiego świadczą o zauważeniu i docenieniu przez Kapitułę nie tylko dynamicznego rozwoju Gminy Długołęka, ale przede wszystkim, prowadzonej przez P. Wójt – Iwonę Agnieszkę Łebek polityki Gminy, skierowanej na wdrożenie coraz to nowych, innowacyjnych rozwiązań, w każdym możliwym obszarze działalności, od twardych projektów infrastrukturalnych jak budowa nowej siedziby Urzędu, przez wprowadzenie elektronicznego obiegu spraw i dokumentów w siedzibie Urzędu wraz z Elektronicznym Biurem Obsługi Klienta i Elektroniczną Skrzynką Podawczą, po wdrożenie innowacyjnego projektu "Samorządowy Informator SMS", za pomocą którego ekspresowo przekazywane są bieżące informacje dotyczące życia gminy, bezpośrednio na telefony komórkowe mieszkańców. Ponieważ Gmina Długołęka rokrocznie przestępuje do udziału w ww. Konkursie od początku jego istnienia – od 2008 roku, nadal będziemy startować, pokazując dynamikę rozwoju i innowacyjność podejmowanych działań w Gminie Długołęka.

Dodano: 13 stycznia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.