Gmina Długołęka laureatem konkursu „Przyjazna wieś”

Etap regionalny konkursu „Przyjazna wieś” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych rozstrzygnięty !
W dniu 22 października 2012 Regionalna Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu Przyjazna wieś” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych w województwie dolnośląskim. Gmina Długołęka otrzymała II miejsce w kategorii Infrastruktura techniczna za projekt: "Budowa infrastruktury teleinformatycznej oraz wdrożenie elektronicznego obiegu spraw i dokumentów w siedzibie Urzędu Gminy wraz z Elektronicznym Biurem Obsługi Klienta oraz Elektroniczną Skrzynką Podawczą". Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz dyplomy i statuetki.
Dodano: 8 listopada, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.